EN CZ

8. 12. 2021: přednáška Dr. Mona Garloff - František Antonín Špork and his books – official and clandestine book printing in early 18th Century Europe

Pořadatelé Historický ústav AV ČR, v. v. i., Filozofická fakulta Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem a Filozofická fakulta Univerzity Pardubice Vás srdečně zvou na přednášku paní Dr. Mony Garloff věnované Františku Antonínu Šporkovi a jeho vydavatelské činnosti na počátku 18. století. 

Pozvánka

Přednáška Dr. Mony Garloff (Univerzita Innsburck) s názvem František Antonín Špork and his books – official and clandestine book printing in early 18th Century Europe se uskuteční ve středu 8. 12. 2021 od 17:00 hodin on-line na platformě Zoom.

O link je možné požádat zde: vokurka@hiu.cas.cz

Více o přednášející: https://www.uibk.ac.at/geschichte-ethnologie/mitarbeiterinnen/univ-ass/garloff-mona/

Publikováno
12. 11. 2021

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací